BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 13051455
nr 1305 1455
Ljuskrona
Nyrokoko, förgylld. Höjd: 62. Diameter: 70 cm
Kondition: slitage, skador, lös arm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:50:40
3/2 18:45:40